O Firmie

Z nami opakujesz wszystko

Firma STIM od roku 1996 zajmuje się sprzedażą opakowań na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Realizujemy zamówienia już od fazy projektu, przez jego wykonanie po dostarczenie gotowego wyrobu pod wskazany adres.

Nasi handlowcy docierają do klientów zapewniając doradztwo, profesjonalną obsługę i proponują najlepsze rozwiązania opakowań.

Szeroka gama naszych produktów i nadruków  jest zgodna z wymogami klienta i obowiązującymi przepisami. Łączymy to w nowoczesny design.

Nieustannie rozwijamy się dla Ciebie

Nasza Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:


Torby Papierowe


Kartony i tacki


Podkładki


Papiery


Torby Papierowe


Kartony i tacki


Podkładki


Papiery


Opakowania Foliowe


Taśmy i tasiemki


Kubki i miseczki


Opakowania Foliowe


Taśmy i tasiemki


Kubki i miseczki

Zobacz nasz sklep internetowy !


Wejdź

Kariera

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą,

której siłą i najwyższą wartością są nasi pracownicy.

Jeżeli jesteś osobą dyspozycyjną, uczciwą, kontaktową, kreatywną i godną zaufania to zapraszamy Cię do naszego zespołu… STIM TEAM

Wyślij swoje CV na adres: biuro@firmastim.pl

Kontakt do Firmy

Biuro

Adres
Jeziorna 125, 77-400 Złotów
Telefon
67 2650533
E-mail
biuro@firmastim.pl

Produkcja

Adres
Jeziorna 125, 77-400 Złotów
Telefon
67 2650533
E-mail
produkcja@firmastim.pl

Projekty

Adres
Jeziorna 125, 77-400 Złotów
Telefon
502 140 994
E-mail
projekty@firmastim.pl

Kontakt do Przedstawicieli Handlowych

Handlowiec Jarek

Adres
Jeziorna 125, 77-400 Złotów
Telefon
797 196 145
E-mail
jarek@firmastim.pl

Handlowiec Mariusz

Adres
Jeziorna 125, 77-400 Złotów
Telefon
509 584 909
E-mail
mariusz@firmastim.pl

Handlowiec Mateusz

Adres
Jeziorna 125, 77-400 Złotów
Telefon
797 196 144
E-mail
 mateusz@firmastim.pl

Handlowiec Dawid

Adres
Jeziorna 125, 77-400 Złotów
Telefon
500 031 001
E-mail
dawid@firmastim.pl

Handlowiec Krzysztof

Adres
Jeziorna 125, 77-400 Złotów
Telefon
509 075 728
E-mail
kristof@firmastim.pl
Menu