1. Strona główna
  2. /
  3. Kartony i tektura
  4. /
  5. Kartony na torty i ciasta

Pudełka na ciasta – wszystko czego potrzebujesz!

Dostępne w naszej ofercie pudełka na ciasta i torty pozwolą Ci na kompleksowe zaopatrzenie Twojego punktu gastronomicznego, cukierni, sklepu czy restauracji. Czeka tu na Ciebie wszystko, co potrzebne do odpowiedniego zapakowania różnego rodzajów słodkości. W tej kategorii zebraliśmy dla Ciebie różnej wielkości opakowania na ciasta, które wpłyną na jakość i komfort przechowywania Twoich wypieków –  np. specjalne kartony z rączką umożliwiające bezproblemowy transport. Posiadamy też w ofercie opakowania dedykowane – np. na pączki lub eleganckie kartony z dodatkowym napisem, lub grafiką. Chcesz wiedzieć jakie kartony na ciasta czekają na Ciebie w tej kategorii? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kartony na ciasta – poznaj nasze produkty

Dostępne w naszym asortymencie pudełka pozwolą na odpowiednie przechowywanie i ułatwią transport przygotowywanych przez Ciebie produktów. Kartony na ciasta są również niezastąpionym asortymentem w sklepach oferujących ciasta na wagę. Zaletą naszych produktów jest ich kompaktowość – są niewielkie w trakcie przechowywania, a ich rozkładanie jest niezwykle szybkie i proste, co przyśpiesza proces sprzedaży. W naszym sklepie znajdziesz produkty takie jak opakowania z okienkiem – świetnie sprawdzą się do prezentacji ciast i tortów w sklepowych witrynach, a jeśli sprzedajesz i transportujesz wiele produktów, to pozwolą Ci one na łatwą segregację. Pudełka na ciasta z rączką są idealnym opakowaniem, w które możesz zapakować swoje ciasta klientom – bezpieczny transport ciasta do domu jest gwarantowany!

Niecodziennie pudełka na ciastka

Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowych i niecodziennych pudełek na ciasta, to koniecznie zerknij na nasze kartony “Coś słodkiego”, które są idealne, jeśli Twoi klienci kupują ciasta jako prezent lub słodką niespodziankę! W naszej ofercie znajdują się też klasyczne białe kartony, które mimo prostego designu są niezwykle funkcjonalne i wykonane z wysokiej jakości tektury. Pamiętaj, że kartony dostępne w tej kategorii kartony są w różnych, odpowiednio dostosowanych rozmiarach – te mniejsze idealnie nadają się do zapakowania drożdżówek czy mniejszych ciasteczek. A jeśli szukasz specjalnych kartonów np. na Tłusty Czwartek – koniecznie przyjrzyj się naszym pudełkom na ciasta z nadrukiem klasycznych pączków!

Jak wyróżnić pudełka na ciasta?

Jednokolorowe kartony – w naszej ofercie znajdziesz je w kolorze białym lub brązowym – są idealne do dalszej personalizacji. Najlepszym sposobem na estetyczną personalizację, jest opcja nadruku z logo Twojego lokalu, cukierni lub sklepu, dostępna u nas na zamówienie. Wystarczy, że zgłosisz nam chęć wykorzystania własnego logo – my zajmiemy się projektem nadruku i jego wyceną. Ciekawym rozwiązaniem jest również zamówienie odpowiedniej wielkości naklejek, które mogą zostać naklejone na wierzchu pudełka na ciasta. Ten sposób jest też optymalny finansowo, a zwracający uwagę gości. Opakowanie, w które pakujesz swój produkt, również świadczy o Twoim podejściu do jego odbiorców, czyli klientów – nasze opakowania są wysokiej jakości, dzięki czemu Twoje wypieki będą przechowywane w odpowiedni sposób.

Menu