1. Strona główna
  2. /
  3. Torby i torebki papierowe
  4. /
  5. Torebki papierowe do bułki tartej

Torebki papierowe do bułki tartej

W ofercie firmy Stim dostępne są wysokiej jakości torebki papierowe do bułki tartej. Opakowania tego rodzaju to najbardziej tradycyjne, a przy tym chętnie wybierane przez producentów elementy. Dzięki wykonaniu z papieru o odpowiednio wysokiej gramaturze, torby do pakowania bułki tartej są stosunkowo odporne na obciążenia (oczywiście do granicy 500 gramów produktu wewnątrz).

Oferowane przez nas papierowe torby na bułkę tartą zostały zadrukowane prostym, a przy tym bardzo charakterystycznym nadrukiem z nazwą produktu, w rozpoznawalnej przez konsumentów kolorystyce. Aby jeszcze bardziej ułatwić naszym Klientom korzystanie z artykułów tego rodzaju, papierowe torebki do bułki tartej zostały już oznakowane za pomocą kodów kreskowych oraz komunikatu na temat przydatności do spożycia (data do samodzielnego naniesienia na opakowanie).

W przypadku takiej potrzeby oferujemy ponadto możliwość spersonalizowania papierowych torebek na bułkę tartą. W zależności od oczekiwań, jesteśmy w stanie wykonać na froncie dowolny nadruk według wzoru przesłanego przez Klienta lub też zaoferować możliwość wykonania indywidualnego projektu na życzenie.

Torebki papierowe do przechowywania bułki tartej dla branży piekarniczej

Naszą ofertę związaną z produkcją opakowań papierowych kierujemy przede wszystkim do producentów związanych z branżą piekarniczą i cukierniczą. Firmy zajmujące się produkcją takich wyrobów, jak właśnie bułka tarta, doceniają doskonałą jakość papierowych opakowań marki Stim – przystosowanych do kontaktu z żywnością i zapewniających jej skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. 

Wszystkie papierowe torebki przeznaczone do bułki tartej zostały ponadto oznakowane w celu informowania konsumentów o konieczności przechowywania produkty w ciemnym i suchym miejscu. Klientom firmy oferujemy przy tym dwa modele torebek papierowych na bułkę tartą, to jest opakowania klockowe oraz opakowania krzyżowe. 

Do produkcji papierowych torebek krzyżowych oraz klockowych, przeznaczonych do przechowywania produktów sypkich takich, jak bułka tarta, wykorzystujemy papier o gramaturze 75 gsm. Gwarantuje ona sporą wytrzymałość opakowania, oczywiście pod warunkiem zachowania odpowiednich, zalecanych warunków otoczenia (unikanie wilgoci i bezpośredniego nasłonecznienia).

Wysokiej jakości papier nie wydziela żadnego zapachu, co niweluje ryzyko przechodzenia charakterystycznego, „makulaturowego” aromatu bezpośrednio w strukturę bułki tartej, co może mieć miejsce w przypadku torebek starszego typu (z szarego papieru).

Klockowe torebki papierowe na bułkę tartą

W ofercie marki Stim dostępne są papierowe, klockowe torebki papierowe do bułki tartej. Tego rodzaju opakowania z papieru swoją nazwę zawdzięczają kształtowi. Dno oraz cała konstrukcja, po rozłożeniu, przypomina bowiem prostokątny klocek.

Ten model torebki jest ceniony przez producentów między innymi za łatwość pakowania produktówsypkich. Mocno klejone dno zapewnia ponadto solidne podparcie dla obciążenia.

Krzyżowe torebki papierowe na bułkę tartą

Krzyżowe torebki papierowe do bułki tartej również charakteryzują się mocnym, płaskim dnem klejonym (klej bezpieczny dla żywności). Podobnie, jak warianty klockowe, także krzyżowe mogą być stabilnie ustawiane na powierzchni i nadają się do szybkiego napełniania. Oba modele różni nieco kształt cięcia dna (w krzyżowych, po rozłożeniu, brzegi torebki zostają półokrągłe).

Tego rodzaju torebki spożywcze pozostają przy tym wyborem ekologicznym – zużyte opakowania z papieru nadają się do recyklingu, co pozwala chronić środowisko przed odpadami z tworzyw sztucznych. Dostępne w naszej ofercie papierowe torebki przeznaczone na bułkę tartą (lub podobne produkty sypkie) są również wygodne do przechowywania oraz transportu – przed złożeniem pozostają płaskie i nie zajmują wiele miejsca

Klientom zapewniamy możliwość złożenia zamówienia z wysyłką w dogodny sposób, realizowaną tego samego dnia (przy zakupie do godziny 11:00).

Menu