1. Strona główna
  2. /
  3. Torby i torebki papierowe
  4. /
  5. Torebki krzyżowe

Papierowe torebki krzyżowe

W naszej ofercie produktowej dostępne są papierowe torebki krzyżowe, przeznaczone do pakowania różnego rodzaju produktów sypkich. Produkowane przez nas opakowania tego rodzaju nadają się przede wszystkim do wyrobów spożywczych, jednak wysoka jakość wykonania i trwałość sprawiają, że bez trudu znajdują zastosowanie również w innych branżach.

Torebki krzyżowe – producent

Jako producent torebek krzyżowych papierowych oferujemy naszym Klientom duży wybór opakowań, w kilku różnych rozmiarach, co pozwala dobrać odpowiedni rodzaj względem indywidualnych potrzeb.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się wykonane z papieru torebki krzyżowe o pojemności:

  • 0,25 kg,
  • 0,5 kg (również w wariancie z nadrukiem „bułka tarta”, jako opakowanie do gotowego produktu),
  • 1 kg,
  • 2 kg,
  • 3 kg,
  • 5 kg.

Torebki krzyżowe, charakteryzujące się specjalnie wykrojonym i klejonym dnem (płaskim), pozwalającym na pionowe ustawienie ich po wypełnieniu produktami, wykonywane są z papieru makulaturowego o gramaturze około 140 gsm. Jest to surowiec bardzo wytrzymały, umożliwiający pakowanie produktów różnego rodzaju – tak spożywczych czy cukierniczych, jak i przemysłowych. Nie zaleca się pakowania do papierowych torebek krzyżowych materiałów wilgotnych, które w krótkim czasie mogą rozmiękczyć strukturę papieru.

Papierowe torebki krzyżowe stanowią doskonałą, ekologiczną alternatywę dla woreczków foliowych. Opakowania tego typu są bowiem całkowicie biodegradowalne (zużyte stanowią odpad makulaturowy). Jednocześnie wykonanie z surowca papierowego sprawia, że torby te pozostają wyjątkowo schludne, są łatwe w przechowywaniu oraz higieniczne.

Torebki papierowe krzyżowe – przeznaczenie

Papierowe torby krzyżowe firmy Stim to opakowania przystosowane do pakowania wielu rodzajów produktów. Doskonale sprawdzą się jako trwały materiał chroniący także delikatniejsze wyroby, na przykład ceramiczne czy ze szkła. Stąd torebki krzyżowe mogą posłużyć do szybkiego pakowania naczyń czy bibelotów, chociażby w antykwariatach. To oczywiście jedynie jedna z propozycji ich zastosowania.

Wykonane z papieru torby krzyżowe nadają się również do pakowania produktów spożywczych. Świetnie sprawdzają się jako opakowania na produkty sypkie, sprzedawane na wagę. Mowa tu o, chociażby, kaszy, ryżu, cukrze czy podobnych wyrobach. Ponadto w papierowe torebki z płaskim dnem można pakować cukierki, drobne wyroby cukiernicze, a nawet suchą karmę dla zwierząt w sklepach zoologicznych. Rosnącą popularnością cieszy się ponadto metoda pakowania owoców i warzyw właśnie w papierowe torby, zamiast w woreczki foliowe.

W przypadku branż innych, niż spożywcza czy cukiernicza, warto wspomnieć o możliwości pakowania do naszych toreb krzyżowych takich elementów, jak śrubki, gwoździe lub podobna drobnica przemysłowa. W tym bowiem wypadku papier pozostaje znacznie trwalszy i odporniejszy na ewentualne uszkodzenia spowodowane przez ostre zakończenia takich wyrobów. Papierowe torebki z dnem płaskim (krzyżowe) doskonale sprawdzą się do pakowania luzem również innych produktów, w zależności od potrzeb – takich jak ziarna, zboża i podobne artykuły przemysłu rolnego.

Personalizowane torby krzyżowe z nadrukiem firmowym

Ogromną zaletą papierowych toreb krzyżowych naszej marki jest ponadto możliwość ich personalizowania. W zależności od złożonego zamówienia jesteśmy w stanie umieścić na powierzchni torebki dowolny nadruk. Może to być zarówno logo/nazwa Twojej firmy, jak i nazwa produktu, który będzie znajdował się w opakowaniach.

Jesteśmy w stanie zaoferować także kompleksową obsługę w tym zakresie – od projektu, przez dobranie kolorystyki, aż po fachowe wykonanie nadruków.

Wszystkie produkowane przez nas papierowe torby krzyżowe z dnem płaskim nadają się do całkowitego recyklingu – pozostają przez to wyborem ekologicznym, bezpiecznym dla środowiska, a jednocześnie przystępnym cenowo.

Menu