1. Strona główna
  2. /
  3. Torby i torebki papierowe
  4. /
  5. Torebki papierowe fałdowe z okienkiem

Torebki papierowe fałdowe z okienkiem

W ofercie naszej firmy dostępne są torebki papierowe fałdowe z okienkiem. Tego rodzaju opakowania przeznaczone są do higienicznego pakowania i przechowywania różnego rodzaju wyrobów spożywczych, w tym przede wszystkim pieczywa i wypieków cukierniczych. 

Torebki fałdowe z okienkiem – czym się charakteryzują?

Torebki fałdowe z okienkiem produkowane są z wysokiej jakości papieru typu półpergamin, który przeznaczony jest do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Jednocześnie w żadnym stopniu nie wchodzi z nią w interakcję – nie pozostawia zapachu ani przebarwień na jedzeniu. Torebki doskonale nadają się także do pakowania produktów półwilgotnych, takich jak chociażby drożdżówki z owocami czy kremem budyniowym. 

Półpergamin jest materiałem o znacznej wytrzymałości, także na obciążenia. Dzięki temu do produkowanych przez nas torebek z okienkiem pakować można także nieco cięższe wyroby takie, jak całe bochenki chleba. Jednocześnie, dzięki zachowaniu optymalnych warunków cyrkulacji powietrza, zapakowane w ten sposób pieczywo nie wysycha i nie traci swojego aromatu.

W przypadku torebek fałdowych tego rodzaju wykorzystywane są specjalnie dopasowane rozmiarowo foliowe wstawki, czyli właśnie tak zwane „okienka”. Są to elementy przezroczyste, dzięki czemu zawartość opakowania fałdowego jest natychmiast widoczna. Dla wielu konsumentów stanowi to czynnik decydujący, ułatwiający dokonanie wyboru i zakupu określonego produktu, który można ocenić w higieniczny sposób, bez dotykania bezpośrednio jego powierzchni.

Torebki fałdowe z okienkiem – rozmiary

Naszym Klientom oferujemy wybór torebek fałdowych z okienkiem w kilku rozmiarach. W asortymencie dostępne są modele zarówno na tyle szerokie, by bez trudu mieściły się w nich ciastka sztukowe (drożdżówki, pączki i podobne), jak również warianty dłuższe, doskonale sprawdzające się w przypadku pieczywa typu bagietki i półbagietki. 

Dzięki składanym brzegom torebek (zakładanym fałdom bocznym) opakowania pozostają na tyle szerokie, by jednorazowo pomieścić także większą ilość produktów czy wyroby pojedyncze o większej objętości. 

Torebki na pieczywo – z okienkiem

Podstawowym przeznaczeniem naszych torebek z okienkiem jest pakowanie wszelkiego rodzaju wyrobów piekarniczych.

Torebki na pieczywo (z okienkiem) są zatem szczególnie polecane takim przedsiębiorstwom, jak piekarnie, które w swojej ofercie często mają chleby z różnymi dodatkami (na przykład z ziarnami), które dzięki przezroczystemu okienku są od razu widoczne i łatwe do rozróżnienia przez klientów.

Oczywiście, oferowane przez nas papierowe torebki na pieczywo doskonale sprawdzą się także w przypadku pakowania drobniejszych produktów, w tym bułek, różnego rodzaju słonych przekąsek oraz podobnych wyrobów piekarniczych.

Torebki z okienkiem dla cukierni

Produkowane przez nas torebki z okienkiem to również doskonały rodzaj opakowań dla branży cukierniczej. Trwały półpergamin oraz bezpieczna folia o dużej wytrzymałości świetnie chronią różnego typu słodkie wypieki (drożdżówki, precle, pączki, jagodzianki i inne), gwarantując zachowanie odpowiedniego poziomu wilgotności wewnątrz opakowania. 

Duża pojemność torebek fałdowych umożliwia także wygodne pakowanie do nich wszelkiego rodzaju drobnych słodyczy, w tym, na przykład, ciastek na wagę

Fałdowe torebki z okienkiem dla branży spożywczej i gastronomii

Do skorzystania z oferty i zamówienia fałdowych torebek z okienkiem zachęcamy także inne podmioty działające w szeroko rozumianej branży spożywczej i gastronomii.

Opakowania tego rodzaju mogą być bowiem wykorzystywane także w przypadku konieczności pakowania drobnych wyrobów, takich jak cukierki na wagę. Dzięki przezroczystemu okienku na szczycie torebki kasjer ma możliwość wygodnego sprawdzenia rodzaju towaru i nabicia stosownego produktu na paragon.

Również w gastronomii torebki z okienkiem okazują się niezwykle przydatne. Są to opakowania idealnie nadające się do higienicznego, a jednocześnie estetycznego pakowania gotowych kanapek na zimno i podobnych wyrobów. W przypadku wyrobów cateringowych czy gastronomicznych tego rodzaju polecamy szczególnie papierowe torebki z okienkiem panoramicznym. Szersza wstawka foliowa pozwala w takiej sytuacji na estetyczne prezentowanie zawartości: Klient może samodzielnie ocenić gotowe kanapki czy bułki paryskie dostępne, na przykład, w kawiarni czy piekarni. Dzięki temu pakowanie w torebki fałdowe pozostaje wyjątkowo higienicznym sposobem na przechowywanie i sprzedawanie sandwiczy. 

Torebki z okienkiem panoramicznym do kanapek również nie wchodzą w interakcję ze składnikami, także tymi wilgotnymi, jak sosy czy dodatki (świeże warzywa).

Menu