1. Strona główna
  2. /
  3. Kartony i tektura
  4. /
  5. Szufelki i półkartony do ciasta

Szufelki i półkartony do ciasta

Szufelka i półkarton do ciasta to obowiązkowa pozycja w wyposażeniu każdej cukierni. Stosując je z papierem cukierniczym, otrzymujemy praktyczne i estetyczne opakowanie. Biały kolor kartonu jest uniwersalny, będzie pasował do każdego rodzaju wnętrza. Niezależnie od klimatu cukierni lub kawiarni, kartoniki i półkartony sprawdzą się jako praktyczny i estetyczny element. Szufelki są gwarancją zadowolonych klientów. Sztywny karton zapobiega wszelkim uszkodzeniom ciast. Prowadząc sprzedaż na wynos, warto mieć to na uwadze. Składanie ich również nie sprawia problemu. Dzięki odpowiedniemu projektowi kartonu nie jest to czasochłonne, czy wymagające. 

Szufelki, kartoniki, czy tekturowe pudełka na ciasto mogą znaleźć swoich zwolenników wśród osób dbających o środowisko. Są wykonane z papieru, dzięki czemu łatwo jest je przetwarzać po zużyciu. 

Popularne szufelki do ciasta są chętnie wykorzystywane jako opakowania do ciast, ciasteczek, czy pierniczków na wynos

Prowadząc cukiernię lub kawiarnię, która oferuje jedzenie na wynos, warto zawsze mieć w zapasie szufelki, małe kartoniki, czy pudełko na kostkę ciasta. Najbardziej wymagający klienci wolą rozwiązanie w postaci sztywnych półkartoników niż opakowań plastikowych. Mimo że również zapewniają bezpieczny transport ciast, są jednak nieekologiczne. Warto posiadać w swoim asortymencie papierową lub kartonową alternatywę. Mnogość rozwiązań może okazać się niezwykle korzystna dla cukierni, kawiarni, czy innej gastronomi. 

Szufelki do ciasta, wykonane z biało-białej tektury litej są całkowicie przystosowane do kontaktu z żywnością i posiadają stosowne atesty. Nie trzeba obawiać się o zmianę smaku wyrobów, powodowaną nieodpowiednim opakowaniem. W ofercie znajdują się kartoniki o różnych wymiarach. Bezproblemowo można dopasować je do wypieków mniejszych i większych. Nakładając jedno opakowanie na drugie, uzyskamy bardzo estetyczny i elegancki efekt, pożądany w każdej dobrej kawiarni. 

Szufelki i kartoniki do ciasta – gdzie można je wykorzystać?

Najczęściej spotkać je można w cukierniach. Oczywiście są tak samo mile widziane w kawiarniach, które oferują również swoje wypieki. Najbardziej przydadzą się w wydawaniu ciast na wynos, choć w lokalu wyglądają równie atrakcyjnie oraz zapewniają odpowiednią ochronę ciastom i ciasteczkom. Poza lokalami gastronomicznymi dobrze sprawdzą się także w domach. Podczas imprez okolicznościowych mogą okazać się nieocenione. Dobrze zapakowane ciasto, nie ulegnie uszkodzeniu w czasie transportu. Jeśli po spotkaniu zostaną nam desery do rozdysponowania, nie musimy już gorączkowo szukać odpowiedniego opakowania – półkartony, szufelki i pudełka na kostki ciasta sprawdzą się idealnie. 

Gdzie kupić szufelki i półkartony do ciasta?

Asortyment naszego sklepu pozwala na swobodny wybór szufelek do ciasta w zależności od potrzeb. Na naszej stronie można znaleźć kartony do pakowania, z atestem dopuszczenia do kontaktu z żywnością. Bogaty wybór rozmiarów kartoników zadowoli każdego klienta. Wybierając większą ilość opakowań, zapłacimy mniej za pojedynczą sztukę. Ponadto istnieje możliwość zamieszczenia indywidualnego nadruku na kartonik, robionego na specjalne zamówienie. 

Menu