1. Strona główna
  2. /
  3. Torby i torebki papierowe
  4. /
  5. Torby papierowe z uchwytem

Torby papierowe z uchwytem

W ofercie sklepu firmy Stim dostępne są torby papierowe z uchwytem. Tego rodzaju opakowania produkowane są z wysokiej jakości papieru ekologicznego – dzięki temu nadają się do recyklingu i stanowią doskonałą alternatywę dla reklamówek i worków foliowych. Dostępność różnych rozmiarów oraz kształtów opakowań papierowych z uchwytem pozwala na wykorzystanie ich w wielu branżach.

Torby z papieru typu Kraft

Ogromną zaletą oferowanych toreb jest wykorzystany w produkcji surowiec – stosujemy papier typu Kraft – czyli papier siarczanowy. Cechą charakterystyczną toreb z papieru Kraftowego jest ich duża wytrzymałość na rozciąganie i obciążenie (w zależności od rozmiaru i typu opakowania torby są w stanie udźwignąć nawet do 5 kilogramów!).

Ponieważ papier typu Kraft jest produkowany z makulatury lub też z mieszaniny włókien typu pierwotnego, torby papierowe dostępne w naszym asortymencie można określić mianem ekologicznych i biodegradowalnych – po ich wykorzystaniu można składować je w pojemnikach przeznaczonych na odpady makulaturowe.

Torby papierowe z uchwytami są wygodne i pozwalają na przenoszenie produktów dowolnego rodzaju. Nie tracą fasonu, są niezwykle estetyczne i stylowe – doskonale prezentują się jako opakowania firmowe.

Torby papierowe z różnymi rodzajami uchwytów

W naszej ofercie sprzedażowej znajdują się zakupowe torby papierowe wyposażone w różne rodzaje uchwytów. Podstawowym modelem jest opakowanie z uchwytem płaskim, wykonanym z nieco szerszego paska papieru typu Kraft. Ucho tego rodzaju jest wygodne i pozwala na równomierne obciążenie dłoni w trakcie przenoszenia torby.

Drugim wariantem są papierowe torby z uchwytem skręcanym. Ucho także wykonane zostało z papieru, jednak poddanemu silnemu zawijaniu do formy sznurka, aż do utworzenia wytrzymałego, wygodnego do przenoszenia uchwytu o wąskiej konstrukcji. W tych modelach toreb zastosowaliśmy sztywny papier o wysokiej gramaturze, dzięki czemu nie gniotą się i zachowują swój kształt przez długi czas.

Zarówno torby papierowe z uchwytem płaskim, jak i torby papierowe z uchwytem skręcanym wyróżniają się uchem wklejonym od wewnątrz, wzmocnionym dodatkowym paskiem papieru. Dzięki temu uchwyty, nawet przy większym obciążeniu, nie odrywają się od torby.

Torby papierowe – przeznaczenie

Dostępne w naszej ofercie torby papierowe z uchwytami mogą być wykorzystywane w niemal dowolnej branży jako torby zakupowe. Wytrzymałe dno i wysokiej klasy papier zapewniają bezpieczne transportowanie produktów różnego rodzaju. Nasze wyroby mogą posłużyć jako:

  • papierowe torby cateringowe – z szerszym dnem, co ułatwia pakowanie jednorazowych pojemników na żywność,
  • papierowe torby na zakupy spożywcze – udźwig nawet do 5 kilogramów pozwala na spakowanie do torby sporej ilości zakupów,
  • papierowe torby butikowe – świetnie sprawdzające się jako opakowania firmowe na zakupy odzieżowe, obuwnicze czy kosmetyczne.

Doskonała jakość papierowych torebek z uchwytami sprawia, że sięgają po nie także kawiarnie, księgarnie, saloniki prasowe czy sklepy papiernicze i z zabawkami. Możliwość personalizowania wyglądu toreb za pomocą nadruku sprawia do tego, że mogą być wykorzystywane jako torby prezentowe/upominkowe.

Papierowa torba z firmowym nadrukiem

Warto pamiętać, że papierowa torba na zakupy może być także doskonałą formą reklamy Twojej działalności, produktu czy marki. Dlatego naszym Klientom oferujemy możliwość spersonalizowania dostępnych w sprzedaży toreb Kraftowych z uchwytem.

Nasz zespół graficzny zajmie się wykonaniem projektu, a po Twojej akceptacji nadruk trafi na zamówione torby papierowe z uchwytami. Takie opakowania staną się dzięki temu gadżetem reklamowym w dobrym stylu, utrwalającym w świadomości konsumenta nazwę czy logo firmy.

Papierowe torby z nadrukiem polecamy szczególnie podmiotom prowadzącym działalność gastronomicznym – na torbie możemy umieścić bowiem wszystkie niezbędne dane kontaktowe lokalu – adres strony internetowej, numer telefonu czy oczywiście lokalizację. Tego rodzaju torby cateringowe z nadrukiem mogą tym samym zastąpić ulotki czy wizytówki.

Menu