1. Strona główna
  2. /
  3. Kartony i tektura
  4. /
  5. Kartony tacki tekturowe

Kartony cukiernicze- niezawodna ochrona dla wielu słodkości 

Słodycze, różnorodne wypieki oraz inne cukiernicze frykasy, to zdecydowanie jedne z najpiękniejszych i najpyszniejszych rzeczy, jakie mogą znaleźć się na naszych talerzach. By jednak móc różnorodne pyszności w bezpieczny sposób pakować dla swoich klientów, należy wyposażyć się w kartony cukiernicze. To wysokiej jakości, stabilne kartony, tacki tekturowe, dzięki którym możemy mieć pewność, że dowolnie wybrane smakołyki, nawet podczas transportu, dotrą do użytkowników finalnych w niezmiennej formie.

Tacki na ciasto papierowe i ich krótka charakterystyka 

Kartony cukiernicze cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona zawodowych, jak i amatorskich cukierników, będąc nieodłącznym elementem wyposażenia każdej cukierni czy kuchni, która dba nie tylko o smak, ale także estetów swoich wyrobów cukierniczych. To prostokątne tacki na ciasto papierowe, które wykonane zostały z tektury falistej. Ich cechą charakterystyczną jest ponadprzeciętna trwałość, solidność wykonania oraz odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czy inne odkształcenia. Kartony cukiernicze posiadają specjalne wypustki, co umożliwia ich piętrzenie oraz gwarantuję łatwość transportu. Do Waszej dyspozycji oddajemy kartony cukiernicze o różnych wymiarach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnaleźć produkt skrojony na miarę swoich indywidualnych potrzeb.

Uniwersalny charakter kartonów cukierniczych

Każdy cukiernik doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że wizualna prezencja oferowanych słodkości to jeden z kluczowych, najważniejszych czynników, by móc wzbudzić zainteresowanie szerokiej grupy odbiorców swoimi słodkimi wyrobami. Nic więc dziwnego, że także kartony cukiernicze muszą charakteryzować się nienaganną prezencją i stwarzać doskonałe tzw. pierwsze wrażenie, atrakcyjnie eksponując swoją zawartość. Tacki na ciasto papierowe od zewnętrznej strony wykonane zostały w kolorze białym, zaś wnętrze ukazuje naturalny, jasnobrązowy kolor tektury falistej. Takie rozwiązanie sprawia, że kartony cukiernicze są produktami o niezwykle uniwersalnym designie, który perfekcyjnie komponuje się z każdą kolorystyką zapakowanych w nim słodkości.

Szeroki zakres zastosowania kartonów cukierniczych

Kartony cukiernicze to produkty o niezwykle szerokim wachlarzu zastosowań. Stosowane są do transportu czy sprzedaży ogromnej liczby różnorodnych wyrobów cukierniczych. Kartony tacki tekturowe, które są wzmacniane po bokach, bardzo często możemy widzieć wypełnione po brzegi pączkami. Co więcej, tacki na ciasto papierowe wykorzystywane są także do pakowania pojedynczych ciastek, jak również ciast. Zwarta konstrukcja kartonów sprawia, że nawet piętrowe wypieki uzupełnione dużą ilością kremów, będą doskonale zabezpieczone i chronione przed utratą swojej pierwotnej formy. Co więcej, branża cukiernicza nie jest jedyną, do której wykorzystywane są kartony cukiernicze. Napotkać można je także podczas sprzedaży wielu innych przedmiotów, np. zniczy. Tego typu kartony są także chętnie wykorzystywane w branży ogrodniczej – świetnie nadają się do pakowania sadzonek oraz kwiatów doniczkowych, zapewniając stabilne zabezpieczenie dla delikatnych roślin.

Menu