1. Strona główna
  2. /
  3. Papier
  4. /
  5. Papier półpergamin

Papier półpergamin

W ofercie naszej firmy dostępny jest wytrzymały papier półpergamin, materiał świetnie sprawdzający się w branży spożywczej i w niemal wszystkich jej rozgałęzieniach. Dzięki stosowaniu w procesie produkcji bezpiecznych surowców o potwierdzonej jakości, nasze papiery gastronomiczne typu półpergaminowego są neutralne dla zdrowia, przystosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością i pozbawione szkodliwych substancji, których smak lub zapach mógłby przenikać do pożywienia.

Papier półpergamin z nadrukiem – dla kogo?

Zaletą naszych wyrobów jest ich w pełni spersonalizowany charakter. Oferujemy bowiem papier półpergamin z nadrukiem. Pod tym pojęciem kryje się praktycznie dowolny nadruk – czy to firmowy, reklamowy czy po prostu dekoracyjny. 

Papier półpergamin z nadrukiem to świetna propozycja dla cukierni, piekarni, kawiarni, sklepów spożywczych czy ze zdrową żywnością. Takie podmioty budują relacje ze swoimi klientami w sposób znacznie bardziej swobodny i intencyjny. Oferowanie konsumentom spersonalizowanych opakowań podkreśla przywiązanie do danej marki i pozwala wyrobić w kliencie potrzebę wracania do określonego sprzedawcy czy też po wybrany produkt. 

Jaki nadruk może znaleźć się na papierze półpergaminie? Z przyjemnością umieścimy na nim logo firmy, dekoracyjne grafiki czy krótkie hasła reklamowo-promocyjne. Naszym Klientom oferujemy możliwość zarówno przekazania nam już zaprojektowanej grafiki, jak i przygotowanie przez naszych grafików indywidualnego projektu odpowiadającego branży czy oferowanym produktom. Zapewniamy przy tym stosowanie bezpiecznych metod nadruku papieru pakowego oraz certyfikowanych farb, które nie rozpuszczają się pod wpływem zawilgocenia i nie pozostawiają śladów na produktach spożywczych. Dzięki wygodzie stosowania nasze papiery półpergaminowe z nadrukiem są chętnie wykorzystywane także w sklepach odzieżowych, gdzie służą do eleganckiego zabezpieczania zakupionych ubrań.

Papier półpergamin dla cukierni i piekarni

Cukierniczy papier półpergamin to właściwie podstawowy element wyposażenia lokalu takiego, jak cukiernia, piekarnia czy kawiarnia. Prawidłowe zapakowanie i zabezpieczenie często delikatnych wyrobów, na przykład ciast lub innych deserów jest tutaj niezwykle ważne. Oferowany przez nas papier półpergamin cukierniczy w rolce lub w arkuszach, dzięki zastosowaniu jednostronnej, śliskiej warstwy, nie przykleja się do powierzchni ciast i ciastek, zabezpieczając jednocześnie pakunek przed wypływaniem kremu czy osypywaniem się dekoracji.

Nadruk z motywami cukierniczymi sprawia, że papier półpergamin z naszej oferty od razu wpadnie w oko Twoim klientom i umocni tożsamość firmy w ich oczach!

Uniwersalny biały papier półpergamin

Papier półpergamin w białym kolorze to uniwersalny materiał pakowy, który można dostosować do każdego rodzaju produktu i dowolnej branży spożywczej. Uśredniona gramatura (35gsm) sprawia, że papier łatwo się owija, a jednocześnie zapewnia on znaczny poziom ochrony produktom żywnościowym.

Oferowany przez nas biały papier półpergamin zapewnia sporą wytrzymałość w kontakcie z wilgotnymi produktami (jednak nie jest całkowicie wodoodporny). Idealnie biała powierzchnia świetnie nadaje się do umieszczania na niej dowolnych nadruków firmowych. Możesz zamówić u nas projekt lub przesłać wzór, który zostanie umieszczony na papierze półpergaminowym.

Ze względu na klasyczną, elegancką prostotę papieru białego jest on często wybierany także przez sklepy mięsne czy rybne, jak również sprawdza się w przypadku firm cateringowych. W naszej ofercie biały papier półpergamin z nadrukiem dostępny jest w kilku rozmiarach.

Papier półpergamin brązowy

Papier półpergamin brązowy to niezwykle popularny materiał pakowy o ekologicznym charakterze. Podobnie, jak pozostałe warianty z naszej oferty, także ten produkt nadaje się do personalizacji za pomocą firmowych nadruków

Klasyczny odcień półpergaminu, nawiązujący kolorystycznie do papieru typu KRAFT to ciekawa propozycja dla sklepów ze zdrową, ekologiczną żywnością czy też punktów z produktami rękodzielniczymi. Brązowy papier pakowy typu półpergamin jest ponadto chętnie wybierany przez firmy wystawiające swoje produkty na wszelkiego rodzaju festiwalach czy kiermaszach, na przykład przedświątecznych.

Menu