1. Strona główna
  2. /
  3. Papier

Papier pakowy

Artykuły pakowane w papier pakowy to już codzienność w naszym kraju.

Rodzajów papieru pakowego mamy naprawdę wiele, każdy dopasuje coś do swoich potrzeb.

Podstawowym rodzajem jest papier biały śliski 40x60cm w ryzach o gramaturze około 60gsm.

Charakteryzuje go świetny stosunek ceny do oferowanych możliwości. Znajduje swoje zastosowania jako papier do pakowania ciast czy do pakowania wędlin. Często zaopatrują się w niego sklepy spożywcze, cukiernie, sklepy cukiernicze, a także sklepy masarskie. Przeznaczony jest do wykładania skrzynek, do żywności.

Drugim rodzajem jest papier w kolorze Ecru, o gramaturze około 50gsm. Jest cieńszy od swojego poprzednika, dzięki czemu prościej się go zawija.

Szary papier pakowy gazetowy wyróżnia się tym, że jest delikatnie szorstki oraz łatwo się zagina.

Znany jest również jako papier makulaturowy.

Papier typu półpergamin jest wykorzystywany do owijania produktów nie tylko spożywczych, ale również znajduje swoje zastosowanie jako papier do pakowania butów, papier do kwiatów, papier do pakowania odzieży, czy też jako papier krawiecki – do przenoszenia wymiarów. Jesteśmy producentem papieru pakowego i oferujemy go naszym klientom w kolorze białym oraz brązowym.

Jest dostępny jako papier półpergamin brązowy jako papier półpergamin biały, w formie papieru w rolce oraz jako papier w arkuszach.

Przez użytkowników znany jest bliżej jako papier śniadaniowy do pakowania kanapek, bułek i burgerów.

W naszej ofercie można wyróżnić papier w arkuszach oraz papier w rolce z nadrukiem cukierniczym. Papier z nadrukiem ozdobnym jest wykorzystywany do zawijania wyrobów cukierniczych. Jako producent jesteśmy w stanie wykonać papier pakowy półpergamin z nadrukiem logo na życzenie klienta.

Gdzie kupić małe pudełka na pierniki?

W naszym sklepie oferujemy papier pakowy w kilku rozmiarach, rodzajach, kolorach oraz możliwość jego personalizacji – jako producent papieru pakowego możemy wykonać indywidualny nadruk, zajmiemy się realizacją od projektu do dostawy.

Menu